Myślisz, że szary kolor ścian w mieszkaniu jest nudny? Sprawdź z czym można dobierać szary kolor!


Nie przepadam za szarościami. Jednak wykończenia w tych odcieniach są niezwykle często fotografowane w prasie i blogach poświęconych kwestiach wykończenia i aranżacji wnętrz.


Szarości są określane za eleganckie, rewelacyjnie są dobre do pokoju dziennego, sypialni czy aneksu kuchennego.

Nasz tekst, który na tej stronie proponujemy, jest niezwykle emocjonujący, jednak warto oprócz tego zobaczyć uzupełniające informacje - więcej pod tym linkiem (https://www.profbud.info/news/mieszkania-z-ogrodkiem-na-goclawiu).

Równie efektywnie będzie wyglądała pojedyńcza szara ściana - przejdź po tym linku - w salonie. Szarość ścian możemy skontrastować z bielą mebli, albo ich czernią. Wbrew temu, że te odcienie są raczej chłodne barwy, z powodzeniem stosować je można przy aranżacji przytulnego wnętrza.
stonowane wnętrza
Author: Tessa Sheremeta
Source: http://www.flickr.com
Całość zależy od tego, jakich przedmiotów użyjemy. Kilka fajnych inspiracji znajdziesz na .

Najbardziej lubiane złączenie barw to połączeni szarości z beżami i odcieniami waniliowego koloru. Uważam je za w 100% najfajniejsze, robiące bardzo miłą, pozytywną przestrzeń. Dwie ciemniejsze ściany zalecam zestawić z dwoma w odcieniu capucino. Do tego dobierzmy panele w neutralnym kolorze, może być także to koncepcja drewnianej podłogi. Idelanie będzie na niej wyglądać gruby dywan z frędzlami. Możemy wybrać wzór o jednolitym kolorze, a możemy pomyśleć o dwu, albo trzykolorowej kompozycji.


Do takich połączeń kolorystycznych perfekcyjnie będą pasować wszelkie stalowe dodatki. Możemy pomyśleć również o srebrnych wazach, czy półmiskach. Z ostrożnością dobierajmy kolory. Uważam, że ciekawie może rozweselić przestrzeń pojedynczy spory mebel, np. fantazyjny wiszący fotel, albo hamak - więcej na blogu Lovingit. Będzie to rewelacyjne miejsce do odpoczynku po ciężkim dniu. Zadbajmy, by zaraz przy nim był niewielki stoliczek na filiżankę kawy, talerzyk z ciastkiem i książkę.

Tags: wnętrze, kompozycja, dodatki, fotel