W jaki sposób zmienić przestrzeń domu nie wydając na to ogromnych pieniędzy? Co jest świetnym rozwiązaniem?


Sporo osób chcących coś zmienić w swoim lokum nie decyduje się na taki krok, bo sądzi, iż żeby zrobić coś dobrze trzeba mieć duże fundusze. Jednak nie jest to prawdą, bo czasem wystarczy trochę pomysłowości, by otrzymać całkiem interesujący efekt. Warto spojrzeć niestandardowo na niektóre rzeczy. Wtedy możemy osiągnąć coś bardzo fajnego.

piękne kafelki
Author: Azchael
Source: http://www.flickr.com
Jedną z takich rzeczy są pewnością malowane kafelki. Niektórzy uważają, iż aby zmienić kafelki należy je po prostu wymienić na nowe. Natomiast są jeszcze inne sposoby. Między innymi wspomniane wyżej malowanie (http://www.malowanielinii.com/oznakowanie/malowanie-hal-i-magazynow/) kafelek da dobre rezultaty. Chyba nie trzeba też mówić, że jest tańsze nić taki generalny remont (przejdź do oferty na tynk renowacyjny od Bolix) - sprawdź pełną ofertę na tej stronie. Specjalne farby do glazury kosztują więcej od takich standardowych farb, natomiast w kontekście takiej zmiany płytek taki wydatek nie wypada tak drogo. Jest sporo dostępnych odcieni, dlatego mamy tu faktycznie duży wybór. Znajdziemy na pewno odcień, który będzie nam odpowiadał w stu procentach.Jednym z pomysłów na to, aby zmienić ściany w naszym domu jest zagospodarowanie ich. Jest tak, że niekoniecznie trzeba je odmalowywać za każdym razem gdy chcemy je odświeżyć. Mogą to być powieszone obrazki ścienne, które w dużych ilościach dadzą faktycznie doskonały efekt. Ludzie bowiem z reguły wieszają jeden, góra dwa obrazy koło siebie. Jednak gdy zapełnimy nimi niemal całą ścianę to rezultat będzie niezwykły. Warto też zwrócić uwagę na rodzaj ram, jakich używamy. Najlepiej będzie znaleźć stare ramy dajmy na to na pchlim targu. To da nawet lepszy efekt. Jest tu naprawdę sporo możliwości.

remont
Author: specialoperations
Source: http://www.flickr.com
Kolejnym sposobem na odnowienie i polepszenie wyglądu ścian jest zastosowanie ściennych naklejek. Jest ich cała masa na rynku o najróżniejszej tematyce. Z pewnością znajdziemy coś pasującego do naszych wnętrz (fajnie wyglądają obrazki ścienne). Niektórym tego typu naklejki kojarzą się głównie z pokojami dla dzieci, natomiast nie jest to jedyne miejsce, w którym często się ich używa. Na przykład piękny, abstrakcyjny wzór wspaniale będzie się prezentował w pokoju gościnnym. Natomiast motyw kwiatowy będzie nadawał się do sypialni. Istnieje bardzo dużo różnego rodzaju wzorów, które na pewno spodobają się nam. To tylko niektóre możliwości odmiany naszego lokum, natomiast warto sprawdzić, może się okazać bowiem, iż będziemy w większym stopniu zadowoleni z takiej zmiany, aniżeli w przypadku generalnego remontu.

Tags: wzór, Wybór, pomysłowość