Utrzymanie terenów zielonych, pomysł na własną firmę


Ciężko Ci znaleźć pracę? Masz chęć bycia samodzielnym i niezależnym? Wierzysz, iż masz ciekawy pomysł na firmę? Odważ się na własną działalność gospodarczą! Zważywszy na to, że osoby noszące się z tym zamiarem, mogą spodziewać się pomocy w postaci wkładu pieniężnego na rozkręcenie swej działalności. Urzędy pracy oferują dotacje i kredyty na rozwój działalności. Pomysłem godnym uwagi z całą pewnością okaże się firma oferująca utrzymanie terenów zielonych.


Author: TJO1973
Source: http://www.flickr.com
Ponieważ domów jednorodzinnych jak i nieruchomości mających charakter nie-mieszkalny w Polsce stale przybywa, od pewnego czasu istotnie rośnie popyt na usługi specjalistycznych podmiotów zajmujących się dbaniem o tereny zielone. Na początku, oprócz odpowiednich pracowników, niezbędny okaże się cały arsenał narzędzi i akcesoriów. Kosiarka do trawy czy kosa spalinowa to podstawowy sprzęt dla małej firmy świadczącej proste prace. Trzeba pamiętać nie tylko o cenie ale także wydajności oraz bezawaryjności koniecznych sprzętów, dlatego poleca się sprzęty nowe. piła (odkryj stronę) łańcuchowa to następna pozycja na naszej liście. Elektryczna czy spalinowa? Klasyfikacji pił dokonuje się uwzględniając sposób ich zasilania. Dużym powodzeniem piły spalinowe Nowy Sącz, których głównym atutem jest mobilność i trwałość.


pielęgnacja terenów zielonych
Author: La Citta Vita
Source: http://www.flickr.com
Uwzględnienie takich czynników jak moc, waga, długość prowadnicy oraz poziom hałasu powinno nam pomóc w wyborze tej odpowiedniej. Oczywistym zakupem jest również półciężarówka, z powodu dojazdu do klienta oraz przewozu wymaganych narzędzi. Koszt zestawu narzędzi "drobnych" (łopaty, sekatory, drabina, myjka ciśnieniowa Kraków, przydatna w czyszczeniu różnych sprzętów) (polecamy stronę) zależny jest od profilu działalności firmy. Z uwagi na szeroki zakres usług jakie można oferować, trudno jest podać zarówno wiążące ceny tego typu usług, jak i co za tym idzie dochodowość firmy. Jedno warto przeanalizować. Branża jest mało konkurencyjna i „świeża” jeżeli chodzi o polski rynek. Dlatego... Kiedy jak nie teraz?

Tags: sekator, praca, firma, usługi