Historia mebli


Nie każdy wie, że historia mebli zaczęła się w neolicie czyli ponad 10 000 lat przed naszą erą. W tym okresie meble wytwarzano z kamienia i drewna, ponieważ dopiero w następnej epoce zaczęto wytwarzać brąz. Od tamtych czasów jednak dużo się zmieniło w przemyśle meblarskim i współczesne meble różnią się od tych pierwszych przede wszystkim wygodą korzystania z nich. Bardziej ekscentryczni designerzy wracają czasem do korzeni, jednak zdecydowana większość z nas wybiera meble ze Skandynawii, lub krajowe.

MebleMeble - kliknij po szczegóły - można podzielić według różnych kategorii na przykład ze względu na sposób użytkowania, przeznaczenie (sklepowe, szkolne, biurowe i najbardziej popularne - mieszkaniowe a wśród nich m. in.: biurka, kanapa, komoda, sofa, tapczany,łóżko dla dziecka i dużo innych), materiał (lub materiały) z jakiego są wytworzone, konstrukcję czy sposób obróbki.
Meble (strona) muszą być jednak ładne (według kobiet) oraz praktyczne i wygodne (według mężczyzn). Takie właśnie meble ma w asortymencie jedna z wielu polskich firm - tomex. Wyróżnia się ona na tle innych polskich firm. Dlaczego?
Metallic Glaze 620
Author: B.M. Polska Sp. z o.o.
Source: Benjamin Moore Paints


Tomex to firma, która działa na rynku polskim od wielu lat. Podstawową gałąź stanowi sprzedaż mebli do sypialni przede wszystkim łóżek i materaców - . Oferta jest rozmaita i opiewa produkt najlepszej formy od dostawców krajowych i zagranicznych. Wszystkie mają zasobny wybór produktów niezbędnych do zapewnienia komfortowego i spokojnego snu. Przedsiębiorstwo posiada swoja grupę doradców handlowych. Grupa dzięki bogactwu wiedzy i doświadczenia realizuje usługi na najwyższym poziomie.Drugi obszar działalności firmy zajmuje się sprzedażą produktów meblarskich i elementami wyposażenia wnętrz. Dzięki współpracy z dostawcami z całego kraju i zagranicy może zaproponować konsumentom obszerną propozycję mebli (- )do: mieszkań, biur, firm, kawiarni, restauracji. Towar dostępny jest w wielu wzorach, zarówno klasycznych jak i nowoczesnych. Ciąg dalszy
W salonie meblowym Tomex pracuje ekipa wyspecjalizowanych doradców, którzy gotowi są pomóc Państwu w dokonaniu trafnego wyboru przy kupnie mebli marzeń.

Tags: meble, biurka, mebli, tapczany