Polerowany beton - współczesna technologia renowacyjna posadzek


Wygładzany beton jest to podłoga betonowa poddana należytej obróbce mechanicznej – szlifowaniu oraz chemicznej, tak zwanej impregnacji.


Przede wszystkim jest to renowacyjna technika, jednak możemy w niej realizować także nowe posadzki betonowe, tak ozdobne, jak i fabryczne.


beton polerowany
Author: AWBUD Wyroby Betonowe


Jakie walory ma beton polerowany? O tym, iż cement jest surowcem, ponadczasowym nie trzeba przekonywać nikogo. Używali go Starożytni .

Chciałbyś przeczytać kolejne zajmujące wpisy? Zapraszamy więc na witrynę autora (https://mtproject.pl/inwestycja/wilkszyn/). Tam oczekują na Ciebie rzetelne szczegóły.

W naszym kraju z profesjonalnie wykonanymi podłogami betonowymi mamy do czynienia od blisko dwadzieścia lat. A ponieważ podłogi to nawierzchnie w największym stopniu narażone na eksploatowanie w każdym obiekcie, to także posadzki (poznaj ofertę firma wolplan) betonowe wykonane kilkanaście albo parę lat wstecz wymagają naprawy.
Wszystkie zakłady, jakie posiadają podłogi betonowe nadające się do zrealizowania polerowanego betonu są zakładami funkcjonującymi "w ruchu". Częstokroć nie można, poza urlopowym sezonem albo świętami, wyłączyć chociażby pewnej części zakładu dla dokonania napraw posadzek dla przykładu w technologiach żywicznych. Tymczasem można to zrobić z betonem polerowanym. Przesunąć machiny, towar w magazynie, przeorganizować ciągi komunikacyjne po czym odnawiać kolejną część. Robocze pola – miejsca w których realizowana jest reperacja doświadczony wykonawca łatwo połączy bez dostrzegalnego znaku, gdzie nastąpiło to łączenie.


Wystarczająco sprawny skład posadzkarzy może zrobić w jednym rzucie 60 m2 betonu polerowanego w ciągu 9 godzin pracy. Natychmiast po wykonaniu pola betonu polerowanego podłoga będzie gotowa do eksploatacji.

Tags: czas, beton, części