Najkorzystniejszy produkt finansowy


Większa część osób zarabiających ma jakieś oszczędności. W większości wypadków są one ulokowane na pospolitym rachunku i nie mamy z nich większych profitów.


Właściwym podejściem jest ulokowanie środków na lokacie. Nie zapewnia to kokosów, ale mamy pełne przekonanie, że kwota się nieco podwyższy. Takie dodatkowe finanse mogą się przydać, głównie że nic nas to nie kosztuje. Inwestycja o ciekawym oprocentowaniu dostarcza nam beztroskie oszczędzanie i pomnażanie własnych kapitałów.

Banki prześcigają się w ofertach nowych produktów bankowych. By zapoczątkować oszczędzanie na lokacie wystarczy złożyć wniosek w BGŻ Optima. W ów sposób rozpoczynamy odkładanie. Gdy finanse są nam niezbędne niespodzianie, przed terminem zakończenia lokaty, możemy unieważnić umowę, a fundusze do nas wrócą w nie mniejszej kwocie aniżeli ta, jaką wnieśliśmy. Jeśli natomiast nie będziemy musieli korzystać z ulokowanych pieniędzy wcześniej i dotrzymamy czasu lokaty, zdobędziemy naliczone od zainwestowanej kwoty procenty.

pieniądze
Author: Barta IV
Source: http://www.flickr.com
Lokata Bezkarna to optymalna oferta dla nowych interesantów otwierających konto osobiste BGŻ Optima łączące szczególnie solidne oprocentowanie lokaty z komfortem wypłaty środków bez straty naliczonych procentów. Możemy ją w każdej chwili zerwać, a wypracowane procenty i tak trafią na nasze konto. Lokatę bezkarną może otworzyć osoba, która w czasie 12 miesięcy poprzedzających dzień włączania umowy w BGŻ Optima i nie była właścicielem takiego konta. Jeśli osoba nie osiągnie takiego warunku, zawiązywana lokata jest typową 3 miesięczną. Dokładniejsze informacje produktu lokata bezkarna w BGŻ.

Lokata Bezkarna jest lokatą terminową, nieodnawialną, inicjowaną w złotych polskich. Wolno ustanowić zaledwie jedną lokatę, a po jej zwieńczeniu, naliczone odsetki są przesyłane na konto.


W wypadku zerwania inwestycji przed czasem, oddawany jest kapitał, także procent w sumie równej 100% sumy odsetek naliczonych od dnia otwarcia inwestycji do dnia poprzedzającego dzień zerwania lokaty włączywszy. Od naliczonych odsetek zostanie pobrany podatek od profitów kapitałowych zgodnie z aktualnymi przepisami prawa. Propozycja BGŻ Optima wyraźnie wyprzedza konkurencję, co jest bardzo dobrą wiadomością dla nas, petentów.

Tags: pieniądze, oszczędzanie, oferta, kwota