Jaka gra w więzienie da swym grającym wiele emocji?


Dziś moglibyśmy grać w różne gry online. Są to rozgrywki zręcznościowe albo łamigłówki. Można by również zagrać w grę pod tytułem "Napad 2", podczas jakiej wykonujesz przeróżne zadania.


Zadanie przygotowawcze polegało będzie na dostaniu się na lotnisko i trzeba pozbyć się wrogiego gangu.


Adwokat
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu


usługa
Author: Donnie Nunley
Source: http://www.flickr.com
Pilot odchodzi do hangaru i kradnie statek powietrzny. Kiedy wybijemy jedną falę wrogów, przybędą następni samochodami. Będą oni blokować startowy pas, więc dobrze jest, że pilot to nie stuprocentowy laik. Kiedy zacznie on jazdę po startowym pasie, trzeba ochraniać go wszelkimi sposobami. Gdy pilot wzniesie się w powietrze, bezpiecznie powinien dolecieć na lotnisko w zatoce, i wylądować w konkretnym miejscu. W tym samym czasie trzeba zająć się innymi członkami gangu bądź uciekać z miejsca tego zdarzenia. Kolejnym wymaganym pojazdem jest więzienny autokar. Wystarczyłaby do takiej roboty jedna osoba. W takiej grze gra się w grupie, lecz każdy mógłby do zadania podejść na własną rękę. Autobus eskortowany jest przez śmigłowiec, z tego też powodu trzeba się zająć nim najpierw. Inni w tym czasie mogą przygotować blokadę oraz zrabować autobus. Ważne jest, żeby nie uszkodzić go w czasie grabieży, gdyż misja okaże się przegrana. Należy zawieźć go do wskazanego miejsca. Taka gierka w więzienie to doskonała rozgrywka w ekipie.


W następnym zadaniu należy podzielić się na 2 ekipy. Jedna grupa to przebrani policjanci, a druga to grabieżcy. Policjanci mają za obowiązek zdobyć policyjny wóz oraz zgubić pościg. Następnie muszą skierować się na posterunek. Wejść trzeba do budynku i zabrać z biurka rozkład jazdy, a potem powrócić do samochodu. Należy jeszcze pojechać autem pod wskazane miejsce. Znajdują się tam zbiorniki z paliwem. Należy podpalić samochód oraz zawieźć dokument do miejsca, w jakim zorganizowany był napad. Złodziej posiada jednak więcej roboty. Dotrzeć należy do doków i wejść na wskazany statek.


W tamtym miejscu przedrzeć trzeba się na dziób, pozbywając się przeciwników, którzy chowają się między kontenerami. Po dotarciu do celu należy wejść na kontener oraz zabić innych niedobitków. Następnie trzeba podejść do wyznaczonego kontenera.

Tags: Internet, samochód, gra, pojazd, typ