Jakim sposobem urządzić lokum w kolorze brązowym kolorze? Sprawdź


Kobiety, które nie lubują się w mocnych kolorach, mocnymi albo orientalnymi barwami powinny się w aranżacji wnętrz ograniczyć do szarości i brązów. Są to kolory bezpieczne, będą wyglądać elegancko i klasycznie.


Doskonale wyglądają we wszystkich wnętrzach w mieszkaniu.
Mieszkanie w kolorze szarym dość prosto jest umeblować. Jest to przecież neutralny kolor i delikatny. W zależności, jakie dobierzemy do niego dodatki będzie
minimalizm
Author: Bryn Pinzgauer
Source: http://www.flickr.com
rewelacyjny do pomieszczeń w mieszkaniu, ale również będzie dobrze prezentować się pomieszczeniu biurowym w firmie. W zależności od tego,jaką mamy koncepcję, możemy tu wstawić na wiklinowe gadżety, albo zupełnie inne – np. czarne, czy stalowoszare, grafitowe.

Mieszkanie w brązowym kolorze znowu będzie pozornie trochę cieplejsze i bardziej przytulne, niż to pierwsze. Tym bardziej, że w tym przypadku posiadamy większe pole popisu w posukiwaniu odcienia brązu – wynajdziemy tu tak samo ciepłe, piaskowe odcienie, jak i całkiem chłodne, błotniste, czy ziemiste. W tym koncepcie szukając bibelotów także warto stawiać na wiklinowe kosze, różnorakie drewniane bibeloty, czy nadmorskie zdobycze – muszelki, kawałki drewna.


Pięknie będą również prezentować się wszelkie szklane, przeźroczyste drobiazgi – butelki fajnie jest wypełnić piaskiem i kamieniami, albo muszelkami. Będą tworzyć fajną kompozycję.
Więcej takich ciekawych koncepcji na szare albo brązowe mieszkanie znalazłam na stronie. Niektóre z propozycji przedstawionych przez internautkę totalnie mnie zaskoczyły.

Jeśli szukasz innych informacji na prezentowany wątek, to też rzuć okiem na projekty wnętrz analogiczne serwisy, które podnoszą tę tematykę.Tags: kamienie, drewno, meble, gadżety, odcienie