W jaki sposób zaaranżować male mieszkanie? Czytaj więcej w tekście!


Moje lokum należy do najmniejszych, w jakich kiedykolwiek byłam. Całość to mniej więcej 22 metry kwadratowe. Dla singielki jest wystarczające, więc moje lokum służy tylko mi.

Ale i tak musiałam zadać sobie trochę trudu, by znaleźć w nim przestrzeń na kuchnię. Czasem myślę, czy dobrze zrobiłam kupując akurat ten lokalik mieszkalny, ale z drugiej strony po co mi samej dwa trzy pokoje. W przypadku gdy kiedyś będę chciała założyć rodzinę, to je odsprzedam albo wynajmę, a sobie kupię
kawalerka
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
coś dużo większego i na pewno poza centrum miasta. Ale miałam pisać o tym, jak mieszkam teraz. Przedpokój umeblowany jest dwoma małymi mebelkami – szafkę na buty (jak każda kobieta mam ich sporo) oraz wieszak na kurtki - .

Postawiłam do tego również spory zbiornik na odpadki, bo niestety nie mieścił mi się w kuchni. Meble w całym mieszkaniu, a więc pokoju, przedsionku i wnęce kuchennej są w kolorze olchy miodowej. Kocham ten odcień drewna, to chyba sentyment z dzieciństwa. Do tego musiałam jedynie dobrać jakiś kolor ścian. Lubię pozytywne, wiosenne kolory – jestem optymistką. Z tego powodu postawiłam na wiosenną żółć i zieleń – oba odcienie w pastelowych barwach.

Jeżeli omawiany wątek jest dla Ciebie atrakcyjny, to kliknij i przeczytaj, jakiego rodzaju zagadnienia posiada porządna treść (https://roletomat.pl/czesci-zamienne/wieszak-mini-flokowany-158) - na pewno dane w tamtym miejscu zamieszczone są tak samo zajmujące.
Do tego zdecydowałam się na dodatki w intensywnym pomarańczowym kolorze. Tym sposobem moje mieszkanie ma energetycznego powera!
Oczywiście musiałam skorzystać w kilku problemach z rady architekta – niewielkie mieszkanie, wyposażenie jego jest bardzo trudne. Pomysłów szukałam też w Internecie, m.in. wiele mi podpowiedziała strona www.

Tags: Internet, pokoje, szafka, olcha