Eleganckie wnętrza, czyli jak zaaranżować własny dom w ciekawym stylu


Luksusowe wnętrza są marzeniem wielu z nas. Kto albowiem nie chciałby czuć się jak książę lub księżniczka przechodząc próg własnego domu? Jeśli ty też masz takie marzenia, powinieneś poznać zasadnicze wskazówki, by zaaranżować go w niniejszym stylu. Zacznijmy od salonu. Tutaj warto rozpocząć już od kolorów ścian. Jasne ściany powiększają pomieszczenia, a kiedy połączymy to z niskim umeblowaniem, otrzymamy rzeczywiście godną uwagi przestrzeń.


lampa
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Nie zapomnijmy o oświetleniu. W kącie pokoju możemy umieścić wyższą lampę, ale na suficie w szczególności sprawdzą się żyrandole kryształowe . Są nad wyraz stylowe oraz nie można zanegować, że zwracają uwagę. Dlatego nie możemy już zbyt wariować z innymi dodatkami. Prosty wazon na stole zupełnie wystarczy, gdyż w innym wypadku moglibyśmy już mieć nazbyt duży przepych, a tego zapewne nie chcemy. Umiar jest wymagany, także urządzając wnętrza w królewskim klimacie. Nigdy nie możemy przesadzać, gdyż nasz dom (masz więcej pytań?) ma być nie jedynie ładny, lecz i wygodny, mamy czuć się w nim dobrze. W gabinecie natomiast kryształowe żyrandole już nie są konieczne, wystarczą lampy. Najlepiej szukać ich w Internecie, ponieważ w sklepach internetowych będziemy mieć rzeczywiście bogaty wybór tego rodzaju artykułów. Dobrze o tym pomyśleć, nim udamy się do wybranej galerii handlowej.

Jeżeli znajdujący się tutaj tekst Cię zainteresował, to kliknij ten link - odnajdziesz tam unikalny serwis, który na pewno uznasz za wartościowy.

Co z łazienką? Jeżeli właśnie ją remontujemy, możemy kupić płytki włoskie - zobacz więcej na Są niezrównanie efektowne oraz nad wyraz trwałe, zatem będziemy się nimi cieszyć przez następne 20 lat. W sypialni natomiast warto postawić na prawdziwie królewskie łoże, może nawet z baldachimem?


łazienka
Author: Lizzie Benton
Source: http://www.flickr.com
Jeśli nie, wystarczy jeżeli będzie dostatecznie duże, by w niedzielny poranek pomieściła się z rodzicami również trójka ich dzieciaków, jakie przyszły do ich sypialni. Nie ma bowiem nic przyjemniejszego, niż wolne, weekendowe poranki.Teraz już wiesz, jak urządzić stylowe wnętrza, nie trzeba wiele wystarczy odpowiednio dobrać meble lub designerskie lampy (na przykład: designerskie lampy murano). Warto skorzystać ze scharakteryzowanych wskazówek, a możesz mieć pewność, iż będziesz zachwycony swoim domem i będziesz wracać do niego z radością. Nigdzie albowiem nie jest lepiej, aniżeli we własnym gniazdku, szczególnie gdy czujemy się w nim komfortowo i bezpiecznie.

Tags: dom, Wnętrza, styl, remont