Doniczki samonawadniające dla zagonionych miłośników kwiatów


Z reguły kochamy roślinki w mieszkaniu bądź na balkonie, lecz co zdziałać, gdy nie mamy czasu, bądź głowy, by pamiętać o ich nawadnianiu.


Donice balkonowe z podlewaniem to nadzwyczaj wygodne oraz praktyczne podejście dla wszystkich, którzy chcą nasycać się ładnymi kwiatami bez przymusów codziennego nawadniania ich.
chatka, domek letniskowy


Zobacz jak funkcjonują doniczki Lechuza z nawadnianiem jak też na co zwrócić uwagę, wybierając taką doniczkę.


doniczki lechuza
Author: TruffShuff
Source: http://www.flickr.com


Dzisiaj w ogrodniczych sklepach skrzynek balkonowych jest całe mnóstwo. To sprawia, że nawet zakup tak banalnego obiektu jakim jest donica staje się trudniejszy niż zakładaliśmy. W takim przypadku zawsze wskazane jest jest zwracać uwagę na nowości - sprawdź dostępne donice lechuza. Taką nowiną są doniczki z nawadnianiem.

Nie zniechęcaj się - kontynuuj poszukiwania wciągających Cię postów. Odnajdziesz ich dosyć wiele na naszej nowej witrynie. Zapraszamy!

Jest to niezwykle prosty oraz komfortowy sposób na usunięcie męczących czynności, jakimi jest ciągłe nawadnianie (Zobacz więcej: systemy nawadniania wrocław) roślinek, zaś odpowiednio skonstruowane skrzynki balkonowe z podlewaniem pomogą nie tylko zapewnić roślinom stały dopływ wilgotności ale też ochronić je przed jej nadmiarem w okresach opadów . Z reguły będą to donice na wymiar z podwójnym dnem - w spodniej komorze gromadzi się woda, jaka stopniowo przenika do znajdującej się dalej komory z ziemią i roślinami - kliknij. Mimo, że roślinki tak bardzo kochają wodę, nie powinno się jednakże przesadzać z jej ilością. Jeśli zatem w donicy z nawadnianiem będzie zbyt wiele wody, rośliny mogą zacząć boleć.
Dlatego jeśli decydujemy się na kupno takiej donicy, warto wybrać model wyekwipowany w dodatkowy zawór, który zapewnia spuszczanie nadwyżki wody z doniczki.

Tags: balkon, doniczki, komfort, roślin