Czworonożny druh człowieka - czyli kiedy jest dobra chwila na przygarnięcie szczeniaka


Psy od niepamiętnych czasów były nieodłącznymi towarzyszami ludzi. Każdy, kto raz zamieszkał pod jednym dachem z Czworonogiem, nie wyobraża już sobie egzystencji w samotności. Jak się okazuje, istnieją ku temu solidne podstawy.


O fakcie, że nie ma wierniejszego towarzysza niż pies słyszeliśmy od dawna.


hodowla </div>

<div style=Jednakże, kim był człowiek, który zauważył to jako pierwszy? Mianowicie George Graham Vest, który obejmował urząd senatora w USA zwrócił uwagę opinii publicznej odważnym stwierdzeniem . Człowiek ten zasiadał w parlamencie przez okres 24 lat, a mimo swojej długoletniej kariery oraz aktywnym członkostwie w życiu publicznym, zapamiętany został jako osoba obdarzona miłością dla [TAG=zwierząt" title="zwierzakowo.pl/sklep/transportery-dla-psow" />
Author: Belo Horizonte - MG
Source: http://www.flickr.com
. W wystąpieniu publicznym stwierdził, iż nawet bliski przyjaciel lub oddana niegdyś rodzina może nas zawieść. Natomiast tylko i wyłącznie pies, w tym przepełnionym egoizmem świecie, jest wierny na zawsze. Jeżeli marzymy o nabyciu czworonoga, hodowla labradorów powinna nas szczególnie zaciekawić. Są to psy bardzo towarzyskie. Uwielbiają długie wycieczki oraz zabawy na świeżym powietrzu. Ponadto, mają bardzo łagodne usposobienie. W związku z tym jest to wymarzony zwierzak dla wielodzietnych rodzin. Jeżeli jednak chodzi o takiego psa jak labrador cena może nas mocno zaskoczyć . Prawdę mówiąc jest wysoka, aczkolwiek jeśli zdecydujemy się na zakup czworonoga ze sprawdzonej hodowli, będziemy mieć pewność, iż naszego pupila nie będą męczyły żadne choroby genetyczne.


Zalet wynikających z posiadania psa jest wiele.
Właściwie można by wymieniać w nieskończoność. Radość, jaką donosi właścicielowi jego czworonożny pupil z pewnością przerasta wszelkie wyrzeczenia wynikające z udomowieniem zwierzaka.

Tags: Spacer, Czworonogi, zwierząt